Sayın Valimiz Aziz Yıldırım,  İlçemizde ilk olarak Sayın Kaymakamımız İ.Altan Demirayak’ı ziyaret etti. Vali Yıldırım, Hükümet Konağı önünde Kaymakamımız İ.Altan Demirayak, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ve İlçe Protokolü tarafından karşılandı. İl Jandarma Komutanı Albay Şahin Karakaş ve İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’ın da Vali Yıldırım’a eşlik ettiği ziyarette;  Sayın Kaymakamımız Kaymakamlık Makamında, Vali Yıldırım’a İlçemiz hakkında bilgi verdi.
 
 
        
 
 
 
        İlçemiz ziyaretinde Vali Aziz Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek, İlçe Emniyet Müdür Vekili İsa Karasu ve İlçe Jandarma Komutanı Cihat Bayat’dan bilgi aldı.
 
 
        
 
        
        Vali Aziz Yıldırım,  10 Mayıs 1983 tarihinde Şırnak ili Dağdibi Köyü Kurudere mevkiinde şehit olan Jandarma Er Erdoğan Erişik’in ailesini ziyaret ederek babası Tahsin Erişik’e ve kardeşi Kemal Erişik’e başsağlığı ve sabır diledi. Vali Aziz Yıldırım’a ziyaretleri sırasında, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jan. Komutanı Albay Şahin Karakaş, Sayın Kaymakamımız İ.Altan Demirayak, İlçe Müftüsü Uğur Emiroğlu ve Aşağısevindikli Mahallesi Muhtarı İsmail Keten’de  eşlik etti. İlçe Müftüsü tarafından Kuran-ı Kerim okunup dua edildikten sonra ziyaret son buldu.
 
 
 
 
       Vali Aziz Yıldırım “Halkla Buluşma Günleri” kapsamında İlçemizde   Aşağısevindikli   Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Ziyaretinde Vali Yıldırım’a  İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, İl Jandarma Komutanı Albay Şahin Karakaş, SayınKaymakamımız İ.Altan Demirayak, İdare ve Denetim Müdürü Aysel Erkmen ve  İlçe Müdürleri eşlik etti. Ziyarette konuşan Vali Aziz Yıldırım  “ Halkla Buluşma Günleri kapsamında ikinci ziyaretimizi Aşağısevindikli Mahallemize yaptık. Bu suretle vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz, sıkıntı ve dertlerini dinliyoruz. Yapabileceklerimizi çözüp, çözemeyeceğimiz sorunları da gerekli yerlere iletmeye gayret sarf ediyoruz.” dedi. Aşağısevindikli  Mahallesi Muhtarı İsmail Keten’den  mahalle hakkında bilgi alan Vali Yıldırım, mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Sayın Valimiz Halkla Buluşma Toplantısının ardından İlçemizden ayrıldı.