Sayın Kaymakamımız İ.Altan DEMİRAYAK'ın katılımıyla Muratlı Park’ta Bayramlaşma Programı gerçekleştirildi. Günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yapan Kaymakamımız Sayın İ.Altan DEMİRAYAK, “Mübarek Ramazan Bayramı’nın birinci gününde sizlerle bir arada bulunmaktan, bayramın manevi havasını sizlerle birlikte terennüm etmekten duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Hiç şüphesiz ki bizim kültürümüzde bayramlarımız karşılıklı sevgi, saygı, barış, hoşgörü temelinde birlik, beraberlik, dayanışma, kenetlenme ve her türlü sorunlarımızı bir kenara bırakarak tasada, kederde, kıvançta bir ve beraber olma günlerimizdir. Bugünün anlamına uygun bir şekilde Ramazan Bayramımızı Muratlımızda da idrak ediyoruz. Ben katılımınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Ramazan Bayramımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.         
Bayramlaşma Programına Sayın Kaymakamımız yanı sıra; Belediye Başkanı Nebi TEPE, İlçe Jandarma Komutan V. Oktay ERDOĞDU, İlçe Emniyet Müdür V. Muhammetin SAKARYA, protokol üyeleri, siyasi parti başkan ve üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.
 
 
        
 
 
         İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Muratlı Devlet Hastanesine de ziyaretini gerçekleştiren Sayın Kaymakamımız personelin bayramını kutladı.
 
 
        
 
 
 
         Sayın Kaymakamımız İlçemizde ikamet eden bir Şahit Yakını vatandaşımız ile bir gazi vatandaşımızı da ziyaret ederek bayramlarını kutladı.